litografia, papier, 61 x 37 cm (zadruk), 66 x 40, 5 cm (w świetle passe-partout), sygn. ołówkiem pod płytą p.d.: Jan Tarasin 62, opisany ołówkiem l.d.: Drobiazgi 2-10