Akryl, płótno, 116 x 81 cm,
sygn. na odwrocie.
Paweł ZAKRZEWSKI (1980)
Student ASP w Warszawie na wydziale Grafiki. Absolwent Realizacji Tv na wydziale operatorskim PWSFTViT w Łodzi, Kulturoznawstwa w Warszawie, były student Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Multimediów. Prace artysty to przede wszystkim ekspresja z domieszką czarnego poczucia humoru. Formą nawiązujące do estetyki street-art, nowego ekspresjonizmu, czy nurtu Art Brut. Swoje filmy prezentował m.in. w Muzeum Kinematografii w Łodzi, Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Na swoim koncie posiada kilka malarskich wystaw indywidualnych oraz udział w licznych aukcjach Młodej Sztuki.