fajans malowany, szkliwiony, 28 x 5 x 25,5 cm;<br>sygnatura: P.Z.F.F./Włocławek/Poland <br>Polskie Zjednoczone Fabryki Fajansu Włocławek, lata 1945-1955<br>Stan zachowania: niewielki odprysk na jednym z uchwytów.