porcelana, dekoracja wykonana w technice sitodruku, średn. 26,5 cm;<br>sygnatura: Karolina/MADE IN POLAND<br>Zakłady Porcelany Stołowej "Karolina" w Jaworzynie Śląskiej, lata 60. XX w.