51

NASZ ROK. KALENDARZ NA ROK 1913

[KALENDARZ]. NASZ ROK. KALENDARZ NA ROK 1913

wydany przy udziale wybitnych sił literackich i zawodowych pisarzy pod red. Stanisława Sierosławskiego.

R. 1.

Warszawa 1913. Tow. Akc. Wyd. „Świat”, str. [24], 312, [12]wkładki reklamowe; format14,5x21cm

TWARDA OPRAWA WYDAWNICZA PÓŁPŁÓCIENNA Z EPOKI, ZŁOCENIA NA GRZBIECIE

Zaw. m. in.: Kalendarz kapitalisty, Nasze rocznice - Ks. Józef Poniatowski (w 150 rocznicę urodzin i 100 śmierci), Nasze instytucje finans. w świetle cyfr, Z niwy działalności naszych kobiet (Mody męzkie, Racyonalny zakład fryzjerski, Z kosemtyki, Naczynia gospodarskie, Racyonalna kosmetyka, Uczesanie damskie), Zdobywcy powietrza, Z dziedziny sportu, Broń myśiwska,  Z teki karykatur.

Stan BDB-/ drobne otarcia oprawy,pieczęć na k.tyt., ŁADNY EGZEMPLARZ

IV Aukcja książek i starodruków
01 grudnia 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
51 EUR
Wyświetleń: 65 | Ulubione: 0

Antykwariat Sobieski

01 grudnia 2018 CET/Warsaw

Antykwariat Sobieski
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993