75

Łukasz Zedlewski "Drzewa I"

Łukasz Zedlewski Drzewa IŁukasz Zedlewski Drzewa I
Estymacje: 584 - 654 EUR | 2 500 - 2 800 PLN

70x70 cm, olej płótno 2017

Łukasz Zedlewski

ur 1989 r. w Olsztynie. Mieszka i pracuje w Miodówku koło Olsztyna. Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni Malarstwa prof. Stanisława Baja, aneks z rysunku w Pracowni prof. Marka Wyrzykowskiego, aneks z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Rafała Strenta 2013r Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w latach 2005-2008. W roku 2010 stypendium artystyczne Marszałka województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nagroda Fundacji Marka Marii Pieńkowskiego w 2009 r. Nagroda w konkursie im. Barbary Ostaszewskiej w 2011 r. Laureat finałowej dziesiątki konkursu „Najwybitniejszy Młody Malarz Pierwszej Dekady XXI Wieku” 2011 r. W 2013 najlepszy dyplom na warszawskiej ASP, gdzie obecnie jest asystentem w pracowni malarstwa na Wydziale Konserwacji. Uczestnik wielu wystaw krajowych i zagranicznych.

Dobry prezent, to Sztuka :)
16 grudnia 2018
Cena wywoławcza
421 EUR
584 - 654 EUR
2 500 - 2 800 PLN
Wyświetleń: 16 | Ulubione: 0
Dobry prezent, to Sztuka :)
16 grudnia 2018

20.00%

Galeria Ether
account_balance ul. Kopernika 36/40, 00-328 Warszawa
phone +48 698 783 738
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także