olej, płótno, 80.00 x 70.00 cm
Obecnie jest studentem drugiego roku na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jego prace brały udział w dwóch wystawach indywidualnych (Elbląg) oraz czterech wystawach zbiorowych (Częstochowa, Tarnowskie Góry, Zaborek, Warszawa). W malarstwie interesują go dwa bieguny. Jeden z nich charakteryzuje się pracą w plenerze, ekspresją plam, kolorem oraz fakturą. Drugim przedmiotem zainteresowań jest dążenie do budowania nastroju wyrazu podmiotu pomiędzy widzem a obrazem poprzez formę, delikatność modelunku oraz stonowane barwy.