dyptyk, 2 x 100 x 60 cm, część pierwsza sygnowana i datowana na odwrociu: 'Aneta Kilińska | Aneta Kilińska | 2017', część druga sygnowana i datowana na odwrociu: ' Aneta Kilińska | Aneta Kilińska | 2017'