Zygmunt III 1587-1632, Trojak 1595/95, Poznań, RR.
3+
Stan zachowania: 3+
Kop. 993 R5, Iger P.95.2a R5, Gum. 1023, bardzo rzadki typ trojaka z datą na obu stronach, patyna i brud