Stanisław August Poniatowski 1764-1795, Półtora dukata 1794, Warszawa.
1-
Stan zachowania: 1-
Kop. 2540, Kam. 353, Plage 458, waga 6,13 g, patyna, pięknie zachowany egzemplarz z lustrem menniczym na całej powierzchni, rzadki w takim stanie