Pomorze, Bogusław XIV 1620-1637, 1/4 talara pośmiertnego, 1654, Szczecin, RR.
2+
Stan zachowania: 2+
Kop. 4302 R5, Hild. 386, waga 7,21 g, cudowna patyna, tło z połyskiem wpadającym w lustro, rzadkie zwłaszcza w takim stanie, (zdj. powiększone)