Śląsk, Księstwo Ziębicko-Oleśnickie, Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639, 3 halerze 1622, Oleśnica, RR.
3+
Stan zachowania: 3+
Kop. 6129 R4, FuS 2266, dobrze wybity i zachowany egzemplarz, patyna, rzadkie