Medal autorstwa K. Czaplickiego z 1910 roku, wybity na pamiątkę zwycięstwa pod Grunwaldem.
1-
Stan zachowania: 1-
Av.: Popiersia króla Władysława Jagiełły i księcia Witolda, napis: KRÓL JAGIEŁŁO - W.K. WITOLD - 1410 – 1910, Rv.: Sceny nawiązujące do bitwy, napis: W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM, Strzałk. 154, srebro sygnowane, waga 9,39 g, śr. 28,50 mm, piękna patyna, oryginalne ucho