Medal autorstwa Aumillera z 1951 roku poświęcony Wacławowi Sierpińskiemu, prezesowi Towarzystwa Naukowego Warszawskiego.
Stan zachowania: 1
Av.: Popiersie prezesa w lewo, napis: WACŁAW SIERPIŃSKI PREZES T.N.W. 1931-1951, Rv.: Siedząca muza, u jej stóp sowa, napis: SOCIETAS SCIENTIARUM VARSAVIENSIS, Paszkowycz 1/51, brąz, waga 62,51 g, śr. 55 mm, zachowane oryginalne pudełko