Obol krzyżowy XI w., Av.: Krzyż prosty, Rv.: Kapliczka, RR.
2
Stan zachowania: 2
CNP 351, Dbg. 1326, waga 0,76 g, bardzo dobrze zachowany, ładna patyna i połysk, bardzo rzadki