Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., Brakteat guziczkowy, nieokreślona dzielnica, Av.: Stojący książę trzyma miecz i włócznie.
2
Stan zachowania: 2
Kop. -, Wieleń -, Radzanowo -, waga 0,26 g, śr. 19,19 mm, dobrze wybity i zachowany