Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona prowincja, Av.: Głowa Żyda z pejsami w charakterystycznej szpiczastej czapie.
3+
Stan zachowania: 3+
Radzanowo 302, waga 0,27 g, śr. 18,60 mm, nieznaczny defekt obrzeża, bardzo rzadka i ciekawa moneta, (zdj. powiększone)