Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Krzyż, z linii, po środku kropi, między ramionami litery B O L I, RRR.
3
Stan zachowania: 3
Kop. -, waga 0,19 g, śr. 19,72 mm, popękane i obłamane obrzeże, forma analogiczna do denarów Bolesława Wysokiego, dotychczas niepublikowany, patyna