Kazimierz Wielki 1333-1370, Denar ruski, Av.: Korona w ornamencie, z boku trzy kropki, Rv.: Korona w ornamencie, RRR.
2
Stan zachowania: 2
Kop. 3046 R8, Gum. 366, waga 1,16 g, wyjątkowa zielona patyna jak emalia, unikatowy wariant z koroną na obu stronach