Królewska
Manufaktura Majoliki w Kadynach, l. 30. XX w. glina, malowana kobaltem, szkliwiona, złocona; na spodzie znak wytwórni, na spodzie pokrywy numer modelu „515a”; wys. 11 cm, śred. 16 cm |