Królewska
Manufaktura Majoliki w Kadynach, l. 30. XX w. glina, malowana kobaltem, szkliwiona, złocona; na spodzie znak wytwórni, napis „Handmalerei”, numer modelu i oznaczenie wielkości „364 I”, rzymska cyfra „X” oraz oznaczenie dekoracji „brg”; śred. 15 cm |