porcelana biała, szkliwiona, malowana (przetarcia);
wys. 28,5 cm;
sygn. na spodzie: Ć w trójkącie / ĆMIELÓW / MADE / IN POLAND oraz nr: C-219-737/20 (czarną farbą).