Towarzystwo Bibljofilów, Poznań 1928. 30 x 25 cm, oprawa broszurowa,
8 drzeworytów autorstwa Jędrzeja Wawro. Nakład 165 egzemplarzy numerowanych, ten nr 149.
Stan zachowania: okładka porwana, karty naderwane i pozaginane, stan zawartości dobry.