26

Sandra Arabska (ur. 1977) - Bez tytułu, 2019

Sandra Arabska (ur. 1977) - Bez tytułu, 2019Sandra Arabska (ur. 1977) - Bez tytułu, 2019
Estymacje: 4 206 - 6 308 EUR | 18 000 - 27 000 PLN

olej, płótno, 120 x 180 cm, sygn. p.d.: 'Sandra Arabska 2019 r.' oraz opisany na odwrocie: 'Sandra Arabska | 2019 r.'

15 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
11 maja 2019
Cena wywoławcza
2 336 EUR
4 206 - 6 308 EUR
18 000 - 27 000 PLN
4 963 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
4 206 EUR
212%
Wyświetleń: 237 | Ulubione: 1

11 maja 2019

15 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

11 maja 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 27 kwietnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]