olej, płótno, 66 × 91 cm
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz/1932
na odwrocie fragment nalepki z urzędu celnego
Pochodzenie:
Kolekcja rodziny artysty
olej, płótno, 66 × 91 cm
Pochodzenie:
Kolekcja rodziny artysty
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||