olej, tektura; 12,8 x 21 cm;
sygn. l. d.: WW (czarną farbą)
Na odwrocie stempel owalny z napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY (w środku faksymile mon. wiązanego WW), niżej numer ze spuścizny artysty: 000596 i oł. p. g.: 456