olej/płótno, 40 x 30cm, oprawiony, sygnowany i datowany p.d: '2009 | K.Pająk | KP', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof Pająk | Pontcarral | 40 x 30 | akryl, ol./pł. | 2009 | PK | 681'