proj.: Franciszek Aplewicz;
dąb, wym.: 83 x3 7 x 37 cm;
Spółdzielnia Pracy Architektury Wnętrz ŁAD w Warszawie, lata 70. XX w.;
Metka znamionowa. Oryginalny stan zachowania.