wzór 482
proj. "Minex", 1961 r.
fajans malowany; 2,8 x 26 x 12,4 cm;
sygn.: Zakł. Fajansu / WŁOCŁAWEK / Rewolucji 1905, Hand painted, Made in Poland;
Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w.