akryl/płótno, 60 x 80cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Mglista dolina" | akryl – 2018r | 60 x 80', na odwrociu nalepka z Treinnale Plastyki Włocławskiej 2018, wystawiany: Treinnale Plastyki Włocławskiej.