PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Ewa Najdenow, Końce i początki, 2018Ewa Najdenow, Końce i początki, 2018

Cena wywoławcza
1 000 PLN

akryl, kolaż, płótno, 100 × 100 cm, sygn. p.d. oraz opisany na odwrocie: Końce i początki Ewa Najdenow 2018

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 101 | Ulubione: 1

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także

Pozostałe aukcje