228

WIELKOPOLSKA. Hupp, Otto, Die Wappen und Siegel der deutschen Staedte, Flecken und Doerfer, tyt. okładkowy: Wappen und Siegel der deutschen Staedte. 2 Heft: Pommern, Posen und Schlesien, druk. Hof-Kunstdruckerei Dr. C. Wolf & Sohn, Monachium, wyd. Heinrich Keller, Frankfurt n. Menem 1898; w I części herby Królestwa Prus, w II – herby i pieczęcie prowincji pruskich (Poznań, Śląsk, Pomorze), wszystkie opatrzone opisem; łącznie 400 kolor. herbów (rejencje: Poznań, Bydgoszcz, Wrocław, Legnica, Opole, Szczecin, Koszalin i Stralsund); przy rejencji poznańskiej herby następujących miejscowości: Poznań, Odolanów, Baranowo, Zbąszyń, Międzychód, Bledzew, Bnin, Bojanowo, Babimost, Borek Wielkopolski, Brójce, Buk, Czempiń, Dobrzyca, Dolsk, Dubin, Wschowa, Miejska Górka, Gostyń, Grabowo nad Prosną, Grodzisk Wielkopolski, Jaraczewo, Jarocin, Jutrosin, Kępno, Kębłowo, Kobylin, Kopanica, Koźmin Wielkopolski, Kościan, Kostrzyn, Krzywiń, Krobia, Krotoszyn, Kórnik, Leszno, Międzyrzecz, Mieszków, Miłosław, Mikstat, Mosina, Murowana Goślina, Lwówek, Nowy Tomyśl, Obrzycko Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Pniewy, Pleszew, Pogorzela, Pobiedziska, Poniec, Rakoniewice, Raszków, Rawicz, Rydzyna, Ryczywół, Rogoźno, Rostarzewo, Szamotuły, Piaski, Zaniemyśl, Sarnowa (Rawicz), Ostroróg, Ostrzeszów, Szlichtyngowa, Śmigiel, Śrem, Środa Wielkopolska, Skwierzyna, Swarzędz, Święciechowa, Stęszew, Osieczna, Sulmierzyce, Trzciel, Kargowa, Wielichowo, Wolsztyn, Września, Wronki, Książ Wielkopolski, Zaborowo (Leszno), Zduny, Żerków, Sieraków; przy rejencji bydgoskiej następujące miejscowości: Bydgoszcz, Gniewkowo, Barcin, Budzyń, Czarnków, Kcynia, Wieleń, Fordon (Bydgoszcz), Gębice, Gniezno, Gołańcz, Gąsawa, Inowrocław, Kłecko, Chodzież, Koronowo, Kruszwica, Łabiszyn, Łękno, Łobżenica, Łopienno, Margonin, Mielżyn, Mieścisko, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Pakość, Powidz, Rogowo, Rynarzewo, Szamocin, Piła, Skoki, Trzcianka, Szubin, Solec Kujawski, Czerniejewo, Strzelno, Trzemeszno, Ujście, Kiszkowo, Wyrzysk, Wysoka, Witkowo, Wągrowiec, Żnin; II + 104 str., st. bdb., miejscami zabrudzenia, w kilku miejscach podklejenia papierową taśmą, oprawa twarda, introligatorska z oryginalną naklejką, przetarcia, płócienne krawędzie; format folio;
XXVI Aukcja Antykwariatu Wu-eL
15 czerwca 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
452 EUR
Wyświetleń: 389 | Ulubione: 1

Antykwariat Wu-eL

15 czerwca 2019 CEST/Warsaw

Antykwariat Wu-eL
Antykwariat Wu-eL
ul. św. Wojciecha 1 / U3
70-410 Szczecin
+48517727267