356

Stanisław A. Poniatowski, Talar 1794, piękny

NGC AU55
Stan zachowania: NGC AU55
Estymacje: 1 168 - 1 636 EUR
Literatura: Parchimowicz 37.a4, Plage 373.
Moneta prezentująca się o wiele lepiej niż przyznana wysoka nota gradingowa z NGC. W NGC tylko 3 monety otrzymały wyższą notę. Piękny egzemplarz bez justunków, połysk menniczy na całej powierzchni, bardzo ładne detale, delikatna patyna. MONETA DO NAJLEPSZYCH KOLEKCJI.
Aukcja 16
30 maja 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
701 EUR
1 168 - 1 636 EUR
Stan zachowania
NGC AU55
1 317 EUR
188%
Wyświetleń: 225 | Ulubione: 10

WDA - MiM

Aukcja 16
30 maja 2020 CEST/Warsaw

Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję
  100

WDA - MiM
Warszawski Dom Aukcyjny Mariusz Walendzik
ul. Porajów 1 / 41
03-188 Warszawa