olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa, z ul. 3-go Maja 11 a we Lwowie z numerem 3, autorką i tytułem dzieła