37

Jadwiga OKRASSA, Kulisy, 1991 r.

Jadwiga OKRASSA (ur. 1950 r., Złotoryja)

Kulisy, 1991 r.
gwasz na kartonie, 15 x 20 cm (w świetle passe partout 24 x 30 cm)
opisany i sygnowany na dole: ‘„Kulisy” Gouache Jadwiga Okrassa 91’
oprawiony

Studia w PWSSP w Gdańsku. Dyplom w 1976 r. w Pracowni Grafiki prof. W. Janowskiego. Pracuje w Pracowni Podstaw Projektowania Graficznego i Ilustracji oraz Pracowni Fotografii Reklamowej, ASP Gdańsku. Twórczość w zakresie projektowania graficznego: ilustracja, prasowa i książkowa, znak graficzny, plakat, znaczek pocztowy oraz w dziedzinach malarstwa, rysunku, ceramiki i fotografii. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych i oficjalnych m.in. w : siedzibie ONZ w Nowy Jorku, Institut International des Droits de l’ Homme w Strasburgu, National Museum of Women in the Arts w Waszyngtonie, UNESCO w Paryżu, Muzeum Plakatu w Wilanowie oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniu Ilustratorów FILU w Berlinie.

4 Wakacyjna Aukcja Sztuki
12 lipca 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
353 EUR
Wyświetleń: 116 | Ulubione: 1

NEXT - Aukcje Sztuki

4 Wakacyjna Aukcja Sztuki
12 lipca 2019 CEST/Warsaw

NEXT - Aukcje Sztuki
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515
Jadwiga Okrassa star
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także