Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Sesja 1 , 03 października 10:00
STARA POLSKA I FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 980
Polska do 1864 854
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Średniowiecze 167
Monarchia piastowska do 1173 30
Bolesław I Chrobry 992-1025 1
Denary krzyżowe X-XI 1
Bolesław II Śmiały 1058-1080 1
Władysław I Herman 1081-1102 3
Bolesław III Krzywousty 1102-1138 7
Okres do 1107, m. Wrocław 4
Typ 3 - Rycerz i św. Wojciech 1
Typ 4 - Walka ze smokiem 2
Władysław II Wygnaniec 1138-1146 10
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173 7
Rozbicie dzielnicowe 27
Brakteaty guziczkowe 47
Królestwo Polskie 1306-1506 63
Polska 1506-1795 607
Pod zaborami 1772-1864 41
Zestawy 39
Biblioteczka 10
Medale królewskie 46
Falerystyka 69
Insurekcja 1
Sesja 2 , 04 października 11:00
Banknoty i literatura
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Notgeldy 339
Varia 7
Banknoty polskie 398
Literatura 346
Sesja 3 , 05 października 18:00
Monety od 1916 i powiązane, Medale i Falerystyka
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 653
Falerystyka cz.2 94
Medale XIX-XX w. 57
Monety z Polską związane 126
Polska od 1916 376
Sesja 4 , 06 października 18:00
Filatelistyka i HPW
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 576
Filatelistyka 4
Papiery wartościowe 572
Sesja 5 , 07 października 18:00
Zagranica
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 592
Banknoty 90
Antyk 48
Średniowiecze zagraniczne 48
Monety i medale zagraniczne 406

Stan zachowania

Aukcja 12