Kamil Kukla (ur. 1989) - 18SLI, 2018

Kamil Kukla (ur. 1989) - 18SLI, 2018Kamil Kukla (ur. 1989) - 18SLI, 2018
Estymacje: 2 817 - 3 756 EUR | 12 000 - 16 000 PLN

olej, płótno, 170 x 190 cm, sygn. na odwrocie: 'Kamil Kukla | 18SLI'

WYSTAWIANY:
2018 – wystawa indywidualna „What’s Love Got to Do With It” (z Baptiste Charneux), Galeria Szara Kamienica,
Kraków

16 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 sierpnia 2019
Cena wywoławcza
2 113 EUR
2 817 - 3 756 EUR
12 000 - 16 000 PLN
3 601 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
3 052 EUR
170%
Wyświetleń: 197 | Ulubione: 0

24 sierpnia 2019

16 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

24 sierpnia 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 10 sierpnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]