Wiktor Dyndo (ur. 1983) - Lessons of Darkness, 2015

12
Wiktor Dyndo (ur. 1983) - Lessons of Darkness, 2015Wiktor Dyndo (ur. 1983) - Lessons of Darkness, 2015
Estymacje: 12 000 - 14 000 PLN

olej, płótno, 80 x 130 cm, sygn. i opisany na odwrocie: ‘WIKTOR | DYNDO / LESSONS | OF DARKNESS | 80x130 CM | OLEJ/PŁÓTNO | 2015’

16 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 sierpnia 2019
Cena wywoławcza
8 000 PLN
12 000 - 14 000 PLN
Sprzedaż warunkowa
11 210 PLN
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
9 500 PLN
140%
Wyświetleń: 41 | Ulubione: 0
24 sierpnia 2019

Informacje o aukcji

16 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

24 sierpnia 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 10 sierpnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także