PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Łukasz Huculak (ur. 1977) - Geopolityka, 2018Łukasz Huculak (ur. 1977) - Geopolityka, 2018

Cena wywoławcza
3 200 PLN
4 500 - 6 000 PLN
Rozpoczęcie aukcji na żywo

Złóż limit

PLN
.00

Po ustawieniu limitu w czasie licytacji pozycja będzie automatycznie licytowana w Twoim imieniu do wysokości ustalonego limitu. Limit jest ukrytą ofertą, jego wartość nie jest znana innym użytkownikom i uaktywnia sę dopiero w trakcie licytacji na żywo na zasadzie podobnej do snajperów aukcji Allegro lub eBay. Ustawione limity można modyfikować do momentu rozpoczęcia licytacji danej pozycji.

Estymacje: 4 500 - 6 000 PLN

tempera, akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. l.d.: 'Huculak 18'

WYSTAWIANY:
2018 – wystawa zbiorowa „100 lat” w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski, Lwowski Pałac Sztuki, Lwów (Ukraina)

Wyślij wiadomość do organizatora aukcji

Twoja notatka

Informacje o aukcji

16 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

24 sierpnia 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 10 sierpnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 35 | Ulubione: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także

Pozostałe aukcje