Wawrzyniec Reichstein (ur. 1977) - Online, z cyklu "New order in progress", 2019

9
Wawrzyniec Reichstein (ur. 1977) - Online, z cyklu New order in progress, 2019Wawrzyniec Reichstein (ur. 1977) - Online, z cyklu New order in progress, 2019
Estymacje: 6 000 - 8 000 PLN

olej, płótno, 145 x 150 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "ONLINE" Z CYKLU "NEW ORDER IN PROGRESS" | 2019. r. OLEJ/PŁÓTNO | [sygnatura i wskazówka montażowa]'

16 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 sierpnia 2019
Cena wywoławcza
4 200 PLN
6 000 - 8 000 PLN
Sprzedaż warunkowa
8 260 PLN
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
7 000 PLN
197%
Wyświetleń: 38 | Ulubione: 0
24 sierpnia 2019

Informacje o aukcji

16 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

24 sierpnia 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 10 sierpnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wawrzyniec Reichstein