Vladimir Bitkin, katalog monet Rosji, Tom I-II, Kijów 2003
Bardzo dobry
Stan zachowania: Bardzo dobry
Łącznie 1029 stron, twarda oprawa ze złoceniami, format 21x30 cm, język rosyjski i angielski. Tom I dotyczy lat 1699-1740, Tom II dotyczy lat 1740-1917. Krawędzie tomów delikatnie przybrudzone.