LOFTING Hugh
PODRÓŻE DOKTORA DOLITTLE
(The Voyages of Doctor Dolittle)
Pierwsze polskie wydanie drugiej powieści z cyklu przygód doktora Johna Dolittle'a, który potrafił rozmawiać ze zwierzętami.
Do jego ulubieńców należeli: kaczka Dab-Dab, pies Jip, świnka Geb-Geb, papuga Polinezja i sowa imieniem Tu-Tu.
Rzadkie w takim stanie zachowania!
Warszawa 1936, Wyd. J.Mortkowicza, T-wo Wydawnicze w Warszawie, str. [8], 333, [3], ilustr.autora w tekście, format 14x20 cm
TWARDA OPRAWA WYDAWNICZA PÓŁPŁÓCIENNA
Stan DB+/ drobne otarcia i przebarwienia okładek, nadpęknięta przednia wyklejka