olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: R / ZA / 71(ryta w malaturze);
opisany na odwrocie: RYSZARD ZAJĄC / MARTWA NATURA - ORANŻ / 65 X 73 / 1971.