olej, płótno; 54 x 113 cm;
sygn. p. d.: Giżycka Berezowska;
na krośnie malarskim dwie nalepki jedna znacznie uszkodzona, druga z TPSP w Krakowie z 1937 r. z numerem 446/74 z maszynowo wypisanym nazwiskiem autorki, tytułem Martwa natura / owoce / oraz techniką wykonania.