l. 30. XX w.
złoto pr. ok. 0,585, oprawa kamieni w srebrze, m. 2,77 g
diament centralny w starym szlifie brylantowym ok. 0,62 ct, VS2/J-K oraz 10 szt. rozet VS-P/J-K