Ładny egzemplarz z roku 1624 z herbem Sas w tarczy okrągłej. Ciekawe uszkodzenie puncy „O”.
Moneta w kopertce dokumentującej pochodzenie z kolekcji A. Góreckiego
waga 1,21 gram
waga 1,21 gram
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||