58

Joanna Misztal, Bielinki, 2019

Joanna Misztal, Bielinki, 2019Joanna Misztal, Bielinki, 2019
akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.:J.MISZTAL 2019
78 Aukcja Młodej Sztuki
25 września 2019
Cena wywoławcza
230 EUR
598 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
507 EUR
260%
Wyświetleń: 441 | Ulubione: 1
78 Aukcja Młodej Sztuki
25 września 2019

Informacje o aukcji

78 Aukcja Młodej Sztuki

25 września 2019 o godz 19

Wystawa przedaukcyjna: 11- 25 września 2019 Galeria w Warszawie ul. Nowy Świat 54 /56

Kontakt: Aleksandra Kalina tel. +48 603 949 004, 228289698, [email protected], [email protected]

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także