Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Sesja 1 - 09 czerwca 10:00

keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Papiery wartościowe 108
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Obligacje państwowe 38
Do 1918 9
Bony i Asygnaty 23
Pożyczki markowe 1920 1
Pożyczki złotowe do 1939 3
Generalna Gubernia 1
Zamówienia i zgłoszenia obligacji 1
Obligacje miejskie 3
Listy zastawne 1
Obligacje firmowe 2
Akcje polskie 47
Papiery wartościowe terytorialnie związane z Polską 17
BANKNOTY POLSKIE 330
Bony lokalne z ziem polskich 88
Falerystyka 46
Medalierstwo 66
PONIATOWSKI | kolekcja numizmatów 216

Sesja 2 - 10 czerwca 10:00

Literatura 6
Monety z Polską związane 117
Polska do 1506 51
POLSKA 1506-1764 627
Polska pod zaborami 1772-1864 54

Sesja 3 - 11 czerwca 18:00

POLSKA 1916-1945 169
GDAŃSK | kolekcja 10-fenigówek 1920 76
Wolne Miasto Gdańsk 16
Monety zastępcze 5
Polska od 1949 205

Sesja 4 - 12 czerwca 18:00

Monety antyczne 67
Monety i medale zagraniczne 243
Odznaki i odznaczenia zagraniczne 16
Banknoty zagraniczne 99

Stan zachowania