PL EN DE
PLN EUR USD GBP CHF

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Rzeszowski Dom Aukcyjny

IV Aukcja RDA (9-10 listopada)

09/11 - 10/11 2019, 10:00
Ilość pozycji: 1749
Ceny wywoławcze: 10 - 10 000 PLN
919
St. b. dobry
Litografia w oprawie, Henryk Walezy, XVII w.
920
St. b. dobry
Litografia w oprawie, Michał Korybut, XVIII w.

Ceny wraz z opłatą aukcyjną (Zmień)