Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 08 lutego | 10:00
SESJA JUBILEUSZOWA Z KOLEKCJĄ ŚREDNIOWIECZA keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA ŚREDNIOWIECZA 417
WIECZÓR KONESERA 201
RED OX COLLECTION 45
Sesja 2 | 09 lutego | 12:00
MONETY POLSKIE OD 1506 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Polska 1506-1795 468
Polska pod zaborami 1772-1864 47
Polska od 1916 459
Sesja 3 | 10 lutego | 17:00
MEDALE I LITERATURA keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Sesja 4 | 11 lutego | 17:00
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, BANKNOTY POLSKIE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Monety z Polską związane 245
Monety zastępcze 70
Banknoty zastępcze 43
Cegiełki, kwity, czeki i inne 37
Filatelistyka 6
BANKNOTY POLSKIE 247
Sesja 5 | 12 lutego | 17:00
FALERYSTYKA I PAPIERY WARTOŚCIOWE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
FALERYSTYKA 190
Wybrane pozycje 10
Ordery, odznaczenia i medale państwowe 25
Odznaki honorowe i pamiątkowe 3
Odznaki Wojska Polskiego 15
Orły 11
Odznaki, oznaki i pamiątki różne 37
Plakiety i medale pamiątkowe 8
Nagrody sportowe 8
Biżuteria patriotyczna 3
PRL 1943-1989 i IIIRP od 1990 10
Zestawy 6
Varia 1
Umundurowanie 11
ZAGRANICA 42
Grafika 7
Varia 2
PAPIERY WARTOŚCIOWE 444
Sesja 6 | 13 lutego | 17:00
MONETY I BANKNOTY ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 54
Monety antyczne 96
Monety i medale zagraniczne 488

Stan zachowania

Aukcja 10

5001

5002

5004

Krzyż Virtuti Militari XIX w.

Cena końcowa
5 520 PLN
5006

5007

5008

5009

5010

5011

5012